Close

Not a member yet? Register now and get started.

lock and key

Sign in to your account.

Account Login

Forgot your password?


Warning: include_once(js/ie.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/ozlemkep/public_html/wp-content/themes/Tema-Unite/unite-rifatozkan/header.php on line 332

Warning: include_once(): Failed opening 'js/ie.php' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/ozlemkep/public_html/wp-content/themes/Tema-Unite/unite-rifatozkan/header.php on line 332

Otomatik Kepenk Zeytinburnu

Zeytinburnu Ozlem Otomatik Kepenk

Zeytinburnu Özlem Otomatik Kepenk

Zeytinburnu ve Özlem Otomatik Kepenk Sistemleri

Yıllardan beri ailemiz ve çalışma arkadaşlarımızla huzur içinde yaşadığımız Zeytinburnu ilçemizle aramızdaki bağ kuşkusuz çok anlamlıdır.

Özlem Otomatik Kepenk Sistemleri Zeytinburnu ofisini bilmeyen pek az Zeytinburnulu vardır herhalde. Zeytinburnulu hemşehrilerimizin de bildiği gibi Özlem Kepenk çalışma hayatının ilk tohumlarını bu ilçemizde atmıştır. Bu ilçedeki binlerce esnaf ve iş yeri sahibi otomatik kepenk ihtiyaçlarını özlem kepenk sistemlerinden sağlayarak kalite ve memnuniyeti uzaklarda arama sıkıntısından kurtulmuşlardır.

Bir Zeytinburnu firması olarak öncelikle ilçemiz hakkında pek fazla bilgisi olmayan, ya da Zeytinburnuna sonradan gelen ve ilçemizi merak edenlere biraz bilgi verelim.

Zeytinburnu Hakkında Kısa Bilgi

Marmara Denizi, Fatih, Eyüp, Bayrampaşa, Bakırköy ve Güngören ilçeleriyle kuşatılmış olan Zeytinburnu, semazenlerin merkezi haline gelmiş İstanbulun nabız atışlarının takip edilebileceği ilçelerden biridir. Yıllarca halka yaşama umutu kazandıran Merkez Efendi’siyle, Ortodokslar için oldukça manidar olan Zoohodos Piyi Kilisesi’yle, ve yıllarca avuçlara şifa olarak dökülen çeşme ve ayazmalarıyla zengin bir kültürün birbirine karıştığı, birbiriyle kucaklaştığı bir birleşme noktasıdır.

Günümüzdeki adını almadan önce “Zeytinli Burun” olarak literatürde kendine yer bulan ilçemiz daha sonraları Zeytin burnu adını almıştır. İlçenin ismindeki Zeytin kelimesi kudüslü papazların henüz hayatta olduğu dönemde ilçenin güney kıyı şeridi boyunca yetiştirilen zeytin ağaçlarına dayanmaktadır. Burun ifadesi ise ilçenin Yedikule ve Bakırköy arasında yer alan denize doğru uzanan kısmı için söylenmiştir. İşte “Zeytinli Burun”nun hikayesi böyledir.

Tüm Zeytinburnuluları ofisimize çay içmeye, otomatik kepenk sistemleri alanında çözümlerimizi incelemeye  ve karşılıklı iş geliştirmeye davet ediyoruz.

24 Ağu Genel | Comments

 

Comments are closed.